Zápisy zastupitelstva

Přehled všech zápisů ze zastupitelstva od roku 1998

poslední aktualizace 2.11.2022

Výběr podle data: rok 2022-2026 rok 2018-2022 rok 2014-2018 rok 2010-2014 rok 2006-2010 rok 2002-2006 rok 1998-2002 rok 1994-1998


Zastupitelstvo: 2022-2026
starosta: Mgr. Petr Orieščík, místostarosta: Ing. Václav Skuplík, zastupitelé: Ing. Petr Žurek, Mgr. et Mgr. Martina Škrobánková, Josef Doboš, Darina Vašková, Vavrečka David, Mgr. Friedel Jiří, Bc. Židek Aleš, Balhar Tomáš, Vícha Davi.
zapisovatelka: Zuzana Kubicová od 1.3.2017

Finanční výbor: předseda Ing. Petr Žůrek, členové Mgr. Martina Škrobánková a David Vavrečka
Kontrolního výboru: předseda Darina Vašková,členové David Vícha a Tomáš Balhar
Redakční rada: Mgr. Petr Orieščík, David Závěšický, ?
Inventarizační a likvidační komise: ?
Kronikář obce na období 2022-2026: David Závěšický


Zastupitelstvo: 2018-2022
starosta: Mgr. Petr Orieščík, místostarosta: Ing. Václav Skuplík, zastupitelé: Ing. Petr Žurek, David Závěšický, Mgr. et Mgr. Martina Škrobánková, Josef Doboš, Pavel Nelešovský, Lukáš Dener, Vladimíra Lencová, Darina Vašková, Ing. Petr Paláček.
zapisovatelka: Zuzana Kubicová od 1.3.2017

Finanční výbor: předseda Ing. Petr Žůrek, členové Josef Doboš a Lukáš Dener
Kontrolního výboru: členové Mgr. et Mgr. Martina Škrobánková a Vladimíra Lencová, předseda od 23.6.2020 Darina Vašková (předseda David Závěšický od 30.10.2018 do 21.5.2020)
Redakční rada: Mgr. Petr Orieščík, David Závěšický, Vladimíra Lencová
Inventarizační a likvidační komise: Pavel Nelešovský, Mgr. Petr Orieščík, (David Závěšický od 30.10.2018 do 21.5.2020)
Kronikář obce na období 2018-2022: David Závěšický


Zastupitelstvo: 2014-2018
starosta: Mgr. Petr Orieščík, místostarosta: Pavel Nelešovský, zastupitelé: Ing. Václav Skuplík, David Závěšický, Ing. Petr Žurek, PhDr. Richard Dener, Mgr. et Mgr. Martina Škrobánková, Vladimíra Lencová, Lukáš Dener, Ing. Petr Paláček, Bc. Jiří Lerche.
zapisovatelka: Zuzana Kubicová od 1.3.2017 (Šárka Slavíková od 3.5.2016 do 1.3.2017) (Lucie Žídková od 3.12.2013 do 3.5.2016)

Finanční výbor: předseda Ing. Petr Žůrek, členové Ing. Petr Paláček a Josef Doboš
Kontrolního výboru: předseda Mgr. et Mgr. Martina Škrobánková, členové Lukáš Dener a Ing. Václav Skuplík
Poradní kulturní komise: předsedkyně Vladimíra Lencová
Poradní vzdělávací a sportovní komise: předseda Ing. Václav Skuplík
Poradní komise pro rozvoj a životní prostředí: předseda Mgr. Petr Orieščík
Inventarizační a likvidační komise: Pavel Nelešovský, (Daniel Stibor odstoupil 3/2015) funci převzal Mgr. Petr Orieščík, David Závěšický
Redakční rada: Mgr. Petr Orieščík, David Závěšický, Pavel Nelešovský
Kronikář obce na období 2014-2018: David Závěšický

Od 19.8.2015 se používají tzv. anonymizované veze zápisu (Co je to anonymizovaná veze zápisu se dozvíte zde)


Zastupitelstvo: 2010-2014:
starosta: Miloslav Kostřiba, místostarosta: Ladislav Valík, zastupitelé: Mgr. Martina Škrobánková, Bronislav Vícha, Radek Adamčík, Václav Žůrek, Tomáš Hečko, Jaromír Sedláček, Veronika Žůrková, Mgr. Josef Hrabina, Marek Satke.
zapisovatelka: Jana Kostřibová (od 7.4.2009 do 5.11.2013), Lucie Žídková (od 3.12.2013 do 3.5.2016)

Kontrolní komise: předseda Marek Satke, člen Tomáš Hečko
Sociální a kulturní komise: předseda Mgr. Martina Škrobánková, člen Veronika Žůrková
Finanční komise: předseda Bronislav Vícha, člen Mgr. Josef Hrabina
Redakční rada: Mgr. Josef Hrabina, Ladislav Valík, David Závěšický
Inventární a likvidační (vrakovací) komise: předseda Jaromír Sedláček, člen Radek Adamčík
Kronikář obce na období 2010-2012: Mgr. Věra Koníková


Zastupitelstvo: 2006-2010:
starosta: Miloslav Kostřiba, místostarosta: Ing. Lubomír Rabinský, zastupitelé: Mgr. Martina Škrobánková, Václav Žůrek, Tomáš Hečko, Josef Kubín, Josef Valík, Bronislav Vícha, Jaromír Sedláček.
zapisovatelka: Lucie Sedláčková (od 5.10.2004 do 5.11.2013), Kateřina Dobošová (od 9.1.2007 do 3.3.2009), Jana Kostřibová (od 7.4.2009 do 5.11.2013)

Finanční komise: předseda pan Bronislav Vícha, člen p. Josef Kubín
Kontrolní komise: předseda pan Václav Žůrek, člen p. Jaromír Sedláček
Sociální a kulturní komise: předsedkyně paní Martina Škrobánková, člen Ladislav Valík
Inventární komise: předseda pan Josef Kubín, člen Tomáš Hečko
Kronikář obce na období 2004-2010: Daniela Matroszová


Zastupitelstvo: 2002-2006:
starosta: Miloslav Kostřiba, místostarosta: Ing. Lubomír Rabinský, zastupitelé: Květoslava Halšková, Ladislav Valík, Josef Kubín, Václav Žůrek, Jaromír Sedláček, Bronislav Vícha, Mgr. Martina Škrobánková, Pavla Satková, Ing. Eva Brhelová
zapisovatelka: Kateřina Ištvánková (od 26.3.2002 do 14.9.2004), Lucie Sedláčková (od 5.10.2004 do 5.11.2013)

Finanční výbor : předsedkyně Pavla Satková, členové Květoslava Halšková, Bronislav Vícha
Kontrolní výbor: předseda Václav Žůrek, členové Jaromír Sedláček, Josef Kubín
Sociální a kulturní výbor: předsedkyně Mgr. Martina Škrobánková, členové Ladislav Valík, Ing. Eva Brhelová
Inventarizační výbor: členové Pavla Satková, Květoslava Halšková, Bronislav Vícha


Zastupitelstvo: (13-14.11.) 1998-2002:
starosta: RNDr. Jan Břemek (16.6.2000 jej nahradil Václav Hanke), místostarosta: Ing. Radomír Solný, zastupitelé: Ing. Jiří Friedel, Libuše Konečná, Josef Kubín, Pavel Krystýn, Jaroslav Pustka, Pavla Satková, Jiří Slavík, Josef Věntus
zapisovatelé: Ing. Radomír Solný (od 15.12.1998 do 8.1.2002), Václav Hanke, Kateřina Ištvánková (od 26.3.2002 do 14.9.2004)

Komise pro školství a mládež: Jaroslav Pustka, Jiří Slavík
Komise pro kulturu a sport: Josef Kubín, Libuše Konečná
Komise pro občanské záležitosti: RNDr. Jan Břemek, Pavla Satková
Komise pro dopravu a komunikace: Pavel Krystýn, Josef Věntus
Komise pro životní prostředí: Ing. Jiří Friedel, Ing. Radomír Solný
Komise pro stavební rozvoj: Václav Hanke
Kronikář obce na období 2001: Václav Hanke
Kronikář obce na období 2000: Marie Jedličková


Zastupitelstvo: 1994-1998:
starosta: RNDr. Jan Břemek, místostarosta: Ing. Radomír Solný, zastupitelé: Ing. Jiří Friedel, Milan Slanina, Emílie Havlíčková, Václav Hanke, Libuše Konečná, Jiří Slavík, Jaroslav Pustka, Josef Věntus, Alfréd Diehel.
zapisovatel: Ing. Radomír Solný.

...


Mohlo by Vás také zajímat:
19.10.1946 - Historické zápisy ze zastupitelstva

zdroj: archiv Suchých Lazců, zpracoval: David Závěšický

sdílet zápisy na
Facebooku

zápisy zpracoval pro web
David Závěšický (2015)

Anketa, názory občanů

Pošlete nám vaše náměty a připomínky, rádi Vám je zodpovíme.

hlášení místního rozhlasu

Hlášení rozhlasu - úterý 5.12.2022:

1) Místní knihovna Opava - Suché Lazce upozorňuje čtenáře, že bude pobočka knihovny v Suchých Lazcích uzavřena od 13. prosince 2022 do 1. ledna 2023. Naposled bude knihovna otevřena 12. prosince 2022 od 16:00 do 18:00 hodin. Pravidelně půjčovat se začne v pondělí 2. ledna 2023 od 16:00 do 18:00 hodin.

2) Výbor klubu důchodců, zve své členy na pravidelné setkání, které se uskuteční ve čtvrtek 08. 12. 2022 od 16:00 hodin, v salonku Hostince U Baly.

3) Obecní úřad Suché Lazce ve spolupráci s dobrovolníky pořádá Vánoční jarmark, který se uskuteční v neděli 11. 12. 2022 v kulturním domě od 9 do 17 hodin. Můžete se těšit na ručně dělané výrobky vánočního charakteru, příjemnou vánoční atmosféru a samozřejmě vánoční svařák, horkou medovinu a občerstvení. Děti se mohou těšit na dílničky, pohádky a další zábavu.

Hlášení rozhlasu - úterý 29.11.2022:

1) Obecní úřad Suché Lazce ve spolupráci s dobrovolníky pořádá kulturní akci "Přivítání sv. Jana v Suchých Lazcích". Krátká kulturní akce proběhne ve čtvrtek 1. 12. 2022 v 17:00 hodin. Přijďte s námi přivítat, téměř po půl roce, zpět v naší obci, zrestaurovanou sochu sv. Jana Nepomuckého v opravené kapličce. Občané si mohou, prohlédnou opravenou kulturní památku Suchých Lazců.

2) Obecní úřad městské části Suché Lazce pořádá v neděli 4. 12. 2022, od 15 hodin Adventní koncert v kapli sv. Andělů strážných v Suchých Lazcích.

zobrazit vše

Kalendář akcí

9.12.2022 od (17:00) hodin:

Valná sboru dobrovolných hasičů Suché Lazce v kulturním domě.

11.12.2022 od (9:00) hodin:

Vánoční jarmark v kulturním domě od 9 do 17 hodin. Pozvánka.

31.12.2022 od (10:00) hodin:

Upomínka: 31.12. je termín pro podání rozpočtu obecních složek do rukou starostovi městské části pro následující rok 2023.

14.1.2023 od (8:00) hodin:

Pátek 13.1. od 14-22 hodin a v sobotu 14.1.2023 od 8-14 hodin - Prezidenské volby - 1. kolo.

15.1.2023 od (9:00) hodin:

Tříkrálová sbírka bude probíhat ve dnech 1. - 15.1.2023.

zobrazit vše

Anketa, názory občanů

Odkud převážně čerpáte informace o aktuálním dění u nás i v zahraničí? Hlasujte kliknutím na jednu z možností.

Televize - ČT1 29%
Televize - Prima 3%
Televize - Nova 1%
Televize - Barandov 3%
Televize - ostatní domácí stanice  3%
Televize - ostatní zahraniční stanice  0%
Rozhlas - Český rozhlas 2%
Rozhlas - Evropa 2 1%
Rozhlas - Frekvence 1 4%
Rozhlas - Rádio Impuls 1%
Rozhlas - ostatní domácí stanice 1%
Rozhlas - ostatní zahraniční stanice  2%
Sociální sítě - Facebook 0%
Sociální sítě - Twitter 4%
Sociální sítě - VK 0%
Sociální sítě - Tik Tok 1%
Sociální sítě - ostatní 5%
Komunikátor - Messanger 1%
Komunikátor - WhatsUp 0%
Komunikátor - Signal 0%
Komunikátor - Telegram 1%
Komunikátor - ostatní 0%
Web - Novinky.cz 7%
Web - Seznam Zprávy.cz 15%
Web - iDnes.cz 0%
Web - Aktuálně.cz 0%
Web - Denik.cz 1%
Web - Blesk.cz 1%
Web - Reflex.cz 1%
Web - ostatní domácí 2%
Web - ostatní zahraniční 0%
Tisk - Právo 2%
Tisk - Lidové noviny 1%
Tisk - MF Dnes 2%
Tisk - Region  1%
Tisk - ostatní 1%

Celkem hlasů: 92 | Hlasování začalo: 24.4.2022 00:00 | Hlasování končí: 30.9.2023 00:00 | všechny ankety

Na začátek stránky