Fotogalerie

Fotografie ze Sucholazeckého posvícení 2023

V pátek 1.9.2023 krátce po 15. hodině začalo v naší obci Sucholazecké posvícení 2023. Počasí se letos vydařilo a bylo teplo a slunečno s drobnou oblačností. Pro děti i dospělé byly připraveny pouťové atrakce jako velký řetízkový kolotoč, lavice, dětský řetízkový kolotoč, Euro-Jump, skákací hrad, střelnice a další. V letošním roce byly pro návštěvníky připraveny dva stánky s občerstvením. (TJ Suché Lazce a Restaurace Heja.) Páteční oblíbené utkání svobodní / ženatí nahradil zápas Suché Lazce - Chvalíkovice. Po 20. hodině nejdříve vystoupila skupina FAJER a po 22. hodině následovala kapela LAZARET. Zábava pokračovala do dvou hodin.
V sobotu odpoledne pokračoval program po 13. hodině. Pro děti byl připraven zábavný program a kolotoče. Letos u stánků opět nechyběly cukrovinky, balónky a hračky. Odpoledne byl pro děti připraven zábavný program, který hudebně doprovázel DJ Aleš. Večerní program rozjela kapela DORA MORAVA a po něm očekávané zábavné hudební překvapení - vystoupení AC-DC za doprovodu ohňostroje, které sklidilo potlesk u diváků. Nechyblělo také koupání otužilců v kašně. Zábava pokračovala do ranních hodin.
Nedělní program začal v 10:30 hodin - Slavnostní mší Svatou k oslavě sucholazeckého patrocinia a k děkování za letošní úrodu. Během bohoslužby nechybělo tradiční žehnání a předávání chleba a soli, tzv. dožínky. Odpoledne pokračoval program pouťovými atrakcemi pro děti. Posvícení letos skončilo kolem 19. hodiny.

Foto: Ing. Václav Skuplík, fotoalbum

zpět na seznam fotogalerií

Na začátek stránky