Aktuality ze Suchých Lazců

vloženo - 19.4.2012

Sezóna 2011/2012 - Suché Lazce : Otice 2:4 (1:0)

Sezóna 2011/2012 - Suché Lazce : Otice 2:4 (1:0)

Suché Lazce: Klapuch – Herudek, Podešva, Karpjak, Dener – Kuba, Hanzlík (76. Macháček), Stuchlík (60. Toth), Balažovič – Vlha, Havelka. Trenér: Petr Szczur

Branky: 30. Vlha, 85. z pen. Havelka

Pohádka o Suchých Lazcích skončila. Do Lazců přijelo mužstvo Otic a odvezlo si plný počet bodů. Domácí hráli naivním stylem dlouhých nakopávaných míčů, který hostující mužstvo se spoustou vysokých a urostlých hráčů dokázalo v klidu eliminovat. Když dali domácí míč na zem, tak se přecejen rodili šance. Z jedné takové otevřel skóre utkání Vlha, který z hranice šestnáctky zamířil k první tyči. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a domácí jim svými chybami a nedůsledností utkání doslova darovali.

Výpis z novin:
Jeden z nejméně očekávaných výsledků se zrodil na půdě Suchých Lazců, kam zajížděly v rámci dalšího kola Otice. Družina Radka Minarčíka vedoucímu celku soutěže uštědřila vůbec první porážku v sezoně. Krátce po půlhodině hry se přitom trefil ostrostřelec Ondřej Vlha. Po přestávce se však vývoj utkání začal pozvolna přiklánět na stranu hostů. Perfektním způsobem se prosadil Gorčica. Chvíli na to pak rovnou z přímáku zacílil přesně Hynek Luzar.

Otická kanonáda neustala a dalšími dvěma brankami promluvil do zápasových statistik útočník František Smuda. Druhou vsítil z penalty. Zlomení domácí stačili už pouze korigovat Havelkou, jenž zužitkoval pokutový kop několik minut před závěrečným hvizdem rozhodčího. „Jsme samozřejmě zklamaní, ale naše výkony už od začátku jarní části nejsou optimální,“ deklaroval předseda lazeckého klubu Miroslav Satke.

zdroj: http://www.lazio.banda.cz

zpět na seznam novinek

sdílet příspěvek

sdílet příspěvek na
Facebooku

David Závěšický - kronikář

příspěvek vložil
David Závěšický - kronikář

Anketa, názory občanů

Pošlete nám vaše náměty a připomínky, rádi Vám je zodpovíme.

hlášení místního rozhlasu

Hlášení rozhlasu - úterý 13.1.2026:

1) Jóga v Suchých Lazcích opět od 14.1.2026
Jóga s Ivankou v Suchých Lazcích. Kdy: ve středu od 17:45 do 19:00 hodin. Začíná se již od této středy 14. 1. 2026 Lekce jsou vhodné pro všechny, ať už pro začínající jogíny nebo pokročilé,. Kde: tělocvična ZŠ Suché Lazce.
Cena za jednu lekci: 150,- Kč. Jógamatka a deku s sebou! V případě zájmu se prosím ozvěte na kontakty: mobil: +420 724 711 251, e-mail: ivana.jelonkova@gmail.com 

Hlášení rozhlasu - pondělí 5.1.2026:

1) Sbor dobrovolných hasičů srdečně zve spoluobčany na tradiční Hasičský ples, který se uskuteční v sobotu 17. ledna od 20h v sále hostince U Baly. K tanci a poslechu hraje skupina Pocity. Vstupenky jsou v předprodeji u paní Evy Hennigové, ulice Na Pískovně 16.

zobrazit vše

Kalendář akcí

17.1.2026 od (20:00) hodin:

Od 20:00 hodin v sále hostince U Baly, se uskuteční "Tradiční hasičský ples 2026". Bohatá tombola zajištěna. Pořádá (SDH Suché Lazce). Pozvánka.

24.1.2026 od (20:00) hodin:

Obecní ples 2026 v sále hostince U Baly - pořádá obecní úřad Suché Lazce. Pozvánka.

14.2.2026 od (8:00) hodin:

Mládež Suchých Lazců pořádá 17. ročník Pochování Basy s tradičním voděním medvěda po obci. Pozvánka.

7.3.2026 od (15:00) hodin:

Od 7. do 8.3.2026 proběhne halové mistr. České republiky ve střelbě z kuší v tělocvičně Komárov.

17.3.2026 od (16:00) hodin:

Uzávěrka dubnového čísla zpravodaje je 17.3.2026, zpravodaj by měl vyjít 3.4.2026.

zobrazit vše
Na začátek stránky