Zápisy zastupitelstva

Přehled všech zápisů ze zastupitelstva od roku 1998

poslední aktualizace 12.11.2018

Výběr podle data: rok 2018-2022 rok 2014-2018 rok 2010-2014 rok 2006-2010 rok 2002-2006 rok 1998-2002 rok 1994-1998


Zastupitelstvo: 2018-2022
starosta: Mgr. Petr Orieščík, místostarosta: Ing. Václav Skuplík, zastupitelé: Ing. Petr Žurek, David Závěšický, Mgr. et Mgr. Martina Škrobánková, Josef Doboš, Pavel Nelešovský, Lukáš Dener, Vladimíra Lencová, Darina Vašková, Ing. Petr Paláček.
zapisovatelka: Zuzana Kubicová od 1.3.2017

Finanční výbor: předseda Ing. Petr Žůrek, členové Josef Doboš a Lukáš Dener
Kontrolního výboru: předseda David Závěšický, členové Mgr. et Mgr. Martina Škrobánková a Darina Vašková
Inventarizační a likvidační komise: Pavel Nelešovský, Mgr. Petr Orieščík, David Závěšický
Kronikář obce na období 2018-2022: David Závěšický


Zastupitelstvo: 2014-2018
starosta: Mgr. Petr Orieščík, místostarosta: Pavel Nelešovský, zastupitelé: Ing. Václav Skuplík, David Závěšický, Ing. Petr Žurek, PhDr. Richard Dener, Mgr. et Mgr. Martina Škrobánková, Vladimíra Lencová, Lukáš Dener, Ing. Petr Paláček, Bc. Jiří Lerche.
zapisovatelka: Zuzana Kubicová od 1.3.2017 (Šárka Slavíková od 3.5.2016 do 1.3.2017) (Lucie Žídková od 3.12.2013 do 3.5.2016)

Finanční výbor: předseda Ing. Petr Žůrek, členové Ing. Petr Paláček a Josef Doboš
Kontrolního výboru: předseda Mgr. et Mgr. Martina Škrobánková, členové Lukáš Dener a Ing. Václav Skuplík
Poradní kulturní komise: předsedkyně Vladimíra Lencová
Poradní vzdělávací a sportovní komise: předseda Ing. Václav Skuplík
Poradní komise pro rozvoj a životní prostředí: předseda Mgr. Petr Orieščík
Inventarizační a likvidační komise: Pavel Nelešovský, (Daniel Stibor odstoupil 3/2015) funci převzal Mgr. Petr Orieščík, David Závěšický
Kronikář obce na období 2014-2018: David Závěšický

Od 19.8.2015 se používají tzv. anonymizované veze zápisu (Co je to anonymizovaná veze zápisu se dozvíte zde)


Zastupitelstvo: 2010-2014:
starosta: Miloslav Kostřiba, místostarosta: Ladislav Valík, zastupitelé: Mgr. Martina Škrobánková, Bronislav Vícha, Radek Adamčík, Václav Žůrek, Tomáš Hečko, Jaromír Sedláček, Veronika Žůrková, Mgr. Josef Hrabina, Marek Satke.
zapisovatelka: Jana Kostřibová (od 7.4.2009 do 5.11.2013), Lucie Žídková (od 3.12.2013 do 3.5.2016)

Kontrolní komise: předseda Marek Satke, člen Tomáš Hečko
Sociální a kulturní komise: předseda Mgr. Martina Škrobánková, člen Veronika Žůrková
Finanční komise: předseda Bronislav Vícha, člen Mgr. Josef Hrabina
Inventární a likvidační (vrakovací) komise: předseda Jaromír Sedláček, člen Radek Adamčík


Zastupitelstvo: 2006-2010:
starosta: Miloslav Kostřiba, místostarosta: Ing. Lubomír Rabinský, zastupitelé: Mgr. Martina Škrobánková, Václav Žůrek, Tomáš Hečko, Josef Kubín, Josef Valík, Bronislav Vícha, Jaromír Sedláček.
zapisovatelka: Lucie Sedláčková (od 5.10.2004 do 5.11.2013), Kateřina Dobošová (od 9.1.2007 do 3.3.2009), Jana Kostřibová (od 7.4.2009 do 5.11.2013)

Finanční komise: předseda pan Bronislav Vícha, člen p. Josef Kubín
Kontrolní komise: předseda pan Václav Žůrek, člen p. Jaromír Sedláček
Sociální a kulturní komise: předsedkyně paní Martina Škrobánková, člen Ladislav Valík
Inventární komise: předseda pan Josef Kubín, člen Tomáš Hečko


Zastupitelstvo: 2002-2006:
starosta: Miloslav Kostřiba, místostarosta: Ing. Lubomír Rabinský, zastupitelé: Květoslava Halšková, Ladislav Valík, Josef Kubín, Václav Žůrek, Jaromír Sedláček, Bronislav Vícha, Mgr. Martina Škrobánková, Pavla Satková, Ing. Eva Brhelová
zapisovatelka: Kateřina Ištvánková (od 26.3.2002 do 14.9.2004), Lucie Sedláčková (od 5.10.2004 do 5.11.2013)

Finanční výbor : předsedkyně Pavla Satková, členové Květoslava Halšková, Bronislav Vícha
Kontrolní výbor: předseda Václav Žůrek, členové Jaromír Sedláček, Josef Kubín
Sociální a kulturní výbor: předsedkyně Mgr. Martina Škrobánková, členové Ladislav Valík, Ing. Eva Brhelová
Inventarizační výbor: členové Pavla Satková, Květoslava Halšková, Bronislav Vícha


Zastupitelstvo: (13-14.11.) 1998-2002:
starosta: RNDr. Jan Břemek (16.6.2000 jej nahradil Václav Hanke), místostarosta: Ing. Radomír Solný, zastupitelé: Ing. Jiří Friedel, Libuše Konečná, Josef Kubín, Pavel Krystýn, Jaroslav Pustka, Pavla Satková, Jiří Slavík, Josef Věntus
zapisovatelé: Ing. Radomír Solný (od 15.12.1998 do 8.1.2002), Václav Hanke, Kateřina Ištvánková (od 26.3.2002 do 14.9.2004)

Komise pro školství a mládež: Jaroslav Pustka, Jiří Slavík
Komise pro kulturu a sport: Josef Kubín, Libuše Konečná
Komise pro občanské záležitosti: RNDr. Jan Břemek, Pavla Satková
Komise pro dopravu a komunikace: Pavel Krystýn, Josef Věntus
Komise pro životní prostředí: Ing. Jiří Friedel, Ing. Radomír Solný
Komise pro stavební rozvoj: Václav Hanke


Zastupitelstvo: 1994-1998:
starosta: RNDr. Jan Břemek, místostarosta: Ing. Radomír Solný, zastupitelé: Ing. Jiří Friedel, Milan Slanina, Emílie Havlíčková, Václav Hanke, Libuše Konečná, Jiří Slavík, Jaroslav Pustka, Josef Věntus, Alfréd Diehel.
zapisovatel: Ing. Radomír Solný.

...


zdroj: archiv Suchých Lazců, zpracoval: David Závěšický

sdílet zápisy na
Facebooku

zápisy zpracoval pro web
David Závěšický (2015)

Anketa, názory občanů

Pošlete nám vaše náměty a připomínky, rádi Vám je zodpovíme.

hlášení místního rozhlasu

Hlášení rozhlasu - úterý 6.11.2018:

1) TJ Suché Lazce pořádá brigádu. Bude se likvidovat kontejnerová buňka vedle budovy TJ. Kdo z členů může pomoci, ať přijde na hřiště tuto sobotu 10.11.2018 v 8:00 hodin.

2) Oznamujeme všem spoluobčanům, že od pátku 9.11.2018 do středy 14.11.2018 bude v naší obci probíhat opis vodoměru.

3) Obecní úřad městské části Suché Lazce, ve spolupráci s SDH Suché Lazce, pořádá Sucholazecké kaprobraní 2018. Akce se koná v sobotu 10.11.2016 od 15:00 hodin u obecní kašny. Těšíme se na Vás.

Hlášení rozhlasu - čtvrtek 1.11.2018:

1) Vývoz bio nádob bude probíhat v sudém týdnu v pondělí ráno.

2) Ve středu 7.11.2018 budou v naší obci od 9 hodin přistavěny kontejnery na zelený odpad. Kontejnery budou rozmístěny na obvyklých stanovištích.

3) Výbor klubu důchodců, zve své členy na pravidelné setkání, které se uskuteční ve čtvrtek 8.11.2018 od 16:00 hodin, ve vinárně restaurace u Baly.

zobrazit vše

Kalendář akcí

17.11.2018 od (9:00) hodin:

AVZO pořádá v areálu střelnice na Strážnici pro své členy místní přebor ve střelbě z malorážky.

21.11.2018 od (18:15) hodin:

Od 18:15 hodin proběhne v kulturním domě, "1. zasedání MČ Opava - Suché Lazce" (zastupitelstvo S.L.). Pozvánka.

26.11.2018 od (14:00) hodin:

Uzávěrka prosincového čísla zpravodaje je 26.11.2018, zpravodaj by měl vyjít 4.12.2018.

1.12.2018 od (8:00) hodin:

Klub polní kuše Suché Lazce pořádá halový závod "Český pohár /Mikulášská nadílka/" v tělocvičně ZŠ Komárov.

2.12.2018 od (16:30) hodin:

Od 16:30 hodin proběhne před Obecním domem "Slavnostního rozsvícení vánočního stromečku". Bude pro vás přichystán vánoční program a  rozsvícení stromečku. Akci pořádá obecní úřad. Zpívání, koledy, vánoční jarmark v KD apod. Více o akci zde.

zobrazit vše

Anketa, názory občanů

Zachytáváte během srážek dešťovou vodu pro zalévání zahrádky? Hlasujte kliknutím na jednu z možností.

Ne, (ale mám zahrádku) 5%
Ne, (ani nemám zahrádku) 3%
Ano, zachytávám do 200 litrů 6%
Ano, zachytávám do 400 litrů 0%
Ano, zachytávám do 600 litrů 1%
Ano, zachytávám do 1000 litrů 41%
Ano, zachytávám do 2000 litrů 19%
Ano, zachytávám více než 3000 litrů 25%

Celkem hlasů: 79 | Hlasování začalo: 30.5.2018 10:00 | Hlasování končí: 30.8.2018 16:00 | všechny ankety

Na začátek stránky