Zápisy zastupitelstva

Přehled všech zápisů ze zastupitelstva od roku 1998

poslední aktualizace 28.2.2020

Výběr podle data: rok 2018-2022 rok 2014-2018 rok 2010-2014 rok 2006-2010 rok 2002-2006 rok 1998-2002 rok 1994-1998


Zastupitelstvo: 2018-2022
starosta: Mgr. Petr Orieščík, místostarosta: Ing. Václav Skuplík, zastupitelé: Ing. Petr Žurek, David Závěšický, Mgr. et Mgr. Martina Škrobánková, Josef Doboš, Pavel Nelešovský, Lukáš Dener, Vladimíra Lencová, Darina Vašková, Ing. Petr Paláček.
zapisovatelka: Zuzana Kubicová od 1.3.2017

Finanční výbor: předseda Ing. Petr Žůrek, členové Josef Doboš a Lukáš Dener
Kontrolního výboru: předseda David Závěšický, členové Mgr. et Mgr. Martina Škrobánková a Darina Vašková
Redakční rada: Mgr. Petr Orieščík, David Závěšický, Vladimíra Lancová
Inventarizační a likvidační komise: Pavel Nelešovský, Mgr. Petr Orieščík, David Závěšický
Kronikář obce na období 2018-2022: David Závěšický


Zastupitelstvo: 2014-2018
starosta: Mgr. Petr Orieščík, místostarosta: Pavel Nelešovský, zastupitelé: Ing. Václav Skuplík, David Závěšický, Ing. Petr Žurek, PhDr. Richard Dener, Mgr. et Mgr. Martina Škrobánková, Vladimíra Lencová, Lukáš Dener, Ing. Petr Paláček, Bc. Jiří Lerche.
zapisovatelka: Zuzana Kubicová od 1.3.2017 (Šárka Slavíková od 3.5.2016 do 1.3.2017) (Lucie Žídková od 3.12.2013 do 3.5.2016)

Finanční výbor: předseda Ing. Petr Žůrek, členové Ing. Petr Paláček a Josef Doboš
Kontrolního výboru: předseda Mgr. et Mgr. Martina Škrobánková, členové Lukáš Dener a Ing. Václav Skuplík
Poradní kulturní komise: předsedkyně Vladimíra Lencová
Poradní vzdělávací a sportovní komise: předseda Ing. Václav Skuplík
Poradní komise pro rozvoj a životní prostředí: předseda Mgr. Petr Orieščík
Inventarizační a likvidační komise: Pavel Nelešovský, (Daniel Stibor odstoupil 3/2015) funci převzal Mgr. Petr Orieščík, David Závěšický
Redakční rada: Mgr. Petr Orieščík, David Závěšický, Pavel Nelešovský
Kronikář obce na období 2014-2018: David Závěšický

Od 19.8.2015 se používají tzv. anonymizované veze zápisu (Co je to anonymizovaná veze zápisu se dozvíte zde)


Zastupitelstvo: 2010-2014:
starosta: Miloslav Kostřiba, místostarosta: Ladislav Valík, zastupitelé: Mgr. Martina Škrobánková, Bronislav Vícha, Radek Adamčík, Václav Žůrek, Tomáš Hečko, Jaromír Sedláček, Veronika Žůrková, Mgr. Josef Hrabina, Marek Satke.
zapisovatelka: Jana Kostřibová (od 7.4.2009 do 5.11.2013), Lucie Žídková (od 3.12.2013 do 3.5.2016)

Kontrolní komise: předseda Marek Satke, člen Tomáš Hečko
Sociální a kulturní komise: předseda Mgr. Martina Škrobánková, člen Veronika Žůrková
Finanční komise: předseda Bronislav Vícha, člen Mgr. Josef Hrabina
Redakční rada: Mgr. Josef Hrabina, Ladislav Valík, David Závěšický
Inventární a likvidační (vrakovací) komise: předseda Jaromír Sedláček, člen Radek Adamčík


Zastupitelstvo: 2006-2010:
starosta: Miloslav Kostřiba, místostarosta: Ing. Lubomír Rabinský, zastupitelé: Mgr. Martina Škrobánková, Václav Žůrek, Tomáš Hečko, Josef Kubín, Josef Valík, Bronislav Vícha, Jaromír Sedláček.
zapisovatelka: Lucie Sedláčková (od 5.10.2004 do 5.11.2013), Kateřina Dobošová (od 9.1.2007 do 3.3.2009), Jana Kostřibová (od 7.4.2009 do 5.11.2013)

Finanční komise: předseda pan Bronislav Vícha, člen p. Josef Kubín
Kontrolní komise: předseda pan Václav Žůrek, člen p. Jaromír Sedláček
Sociální a kulturní komise: předsedkyně paní Martina Škrobánková, člen Ladislav Valík
Inventární komise: předseda pan Josef Kubín, člen Tomáš Hečko


Zastupitelstvo: 2002-2006:
starosta: Miloslav Kostřiba, místostarosta: Ing. Lubomír Rabinský, zastupitelé: Květoslava Halšková, Ladislav Valík, Josef Kubín, Václav Žůrek, Jaromír Sedláček, Bronislav Vícha, Mgr. Martina Škrobánková, Pavla Satková, Ing. Eva Brhelová
zapisovatelka: Kateřina Ištvánková (od 26.3.2002 do 14.9.2004), Lucie Sedláčková (od 5.10.2004 do 5.11.2013)

Finanční výbor : předsedkyně Pavla Satková, členové Květoslava Halšková, Bronislav Vícha
Kontrolní výbor: předseda Václav Žůrek, členové Jaromír Sedláček, Josef Kubín
Sociální a kulturní výbor: předsedkyně Mgr. Martina Škrobánková, členové Ladislav Valík, Ing. Eva Brhelová
Inventarizační výbor: členové Pavla Satková, Květoslava Halšková, Bronislav Vícha


Zastupitelstvo: (13-14.11.) 1998-2002:
starosta: RNDr. Jan Břemek (16.6.2000 jej nahradil Václav Hanke), místostarosta: Ing. Radomír Solný, zastupitelé: Ing. Jiří Friedel, Libuše Konečná, Josef Kubín, Pavel Krystýn, Jaroslav Pustka, Pavla Satková, Jiří Slavík, Josef Věntus
zapisovatelé: Ing. Radomír Solný (od 15.12.1998 do 8.1.2002), Václav Hanke, Kateřina Ištvánková (od 26.3.2002 do 14.9.2004)

Komise pro školství a mládež: Jaroslav Pustka, Jiří Slavík
Komise pro kulturu a sport: Josef Kubín, Libuše Konečná
Komise pro občanské záležitosti: RNDr. Jan Břemek, Pavla Satková
Komise pro dopravu a komunikace: Pavel Krystýn, Josef Věntus
Komise pro životní prostředí: Ing. Jiří Friedel, Ing. Radomír Solný
Komise pro stavební rozvoj: Václav Hanke


Zastupitelstvo: 1994-1998:
starosta: RNDr. Jan Břemek, místostarosta: Ing. Radomír Solný, zastupitelé: Ing. Jiří Friedel, Milan Slanina, Emílie Havlíčková, Václav Hanke, Libuše Konečná, Jiří Slavík, Jaroslav Pustka, Josef Věntus, Alfréd Diehel.
zapisovatel: Ing. Radomír Solný.

...


zdroj: archiv Suchých Lazců, zpracoval: David Závěšický

sdílet zápisy na
Facebooku

zápisy zpracoval pro web
David Závěšický (2015)

Anketa, názory občanů

Pošlete nám vaše náměty a připomínky, rádi Vám je zodpovíme.

hlášení místního rozhlasu

Hlášení rozhlasu - pátek 22.5.2020:

1) Květinářství od Terezky oznamuje, ž je od  25.5.2020 je prodejní doba bez omezení, a to od pondělí do pátku 8:00 - 11:00 hod 13:00 - 16:00, v sobotu od 8:00 - 10:30 hod. Mimo pracovní dobu jsou k dispozici na telefonním čísle 734 205 500.

Hlášení rozhlasu - čtvrtek 21.5.2020:

1) Prodejna Tempo Suché Lazce oznamuje zákazníkům, že prodejní doba je již bez omezení a to pondělí až pátek od 6:30 - 11:00, 14:00 - 17:00 a v sobotu od 6:30 - 11:00.

2) Místní knihovna Opava - Suché Lazce upozorňuje čtenáře, že pobočka knihovny v Suchých Lazcích je od 18.5.2020 opět otevřena, vždy každé pondělí od 16-18 hodin.

zobrazit vše

Kalendář akcí

30.5.2020 od (11:00) hodin:

Zrušeno kvůli COVID-19 - Od 11:00 hodin na parkovišti u kašny, proběhne v rámci akce kulturní léto 2020 již 6. ročník Gulášfest 2020. Uvidíte také "kácení máje" ročník 2002 (mládenci Suchých Lazců), (pořádá obec ve spolupráci se složkami a jednotlivci). Pozvánka. Více o akci zde.

31.5.2020 od (17:00) hodin:

Zrušeno kvůli COVID-19 - Mistrovské utkání muži Hněvošice (domácí) vs. Suché Lazce. Další zápasy zde. Více o zápasu.

6.6.2020 od (17:00) hodin:

Zrušeno kvůli COVID-19 - Mistrovské utkání muži Suché Lazce (domácí) vs. Malé Hoštice "B". Další zápasy zde. Více o zápasu.

10.6.2020 od (16:00) hodin:

Zrušena uzávěrka červnového čísla zpravodaje byla 10.6.2020. Zpravodaj měl vyjít 18.6.2020. Zpravodaj v tomto měsíci nevyjde. (nedostatek materiálů)

11.6.2020 od (8:00) hodin:

Strojní zametání vozovek v Suchých Lazcích čtvrtek 1. termín 11.6. (čt), 2. termín je 12.6. (pa) Seznam všech čištění 2020

zobrazit vše

Anketa, názory občanů

Kam jezdíte za lyžováním? Hlasujte kliknutím na jednu z možností.

- Česká republika 27%
- Slovensko 6%
- Rakousko 8%
- Francie 4%
- Itálie 4%
- Polsko 0%
- Nemecko 0%
- Nelyžujeme 51%

Celkem hlasů: 51 | Hlasování začalo: 27.2.2020 08:00 | Hlasování končí: 17.4.2020 08:00 | všechny ankety

Na začátek stránky