Aktuality ze Suchých Lazců

vloženo - 22.6.2016

Mistrovský zápas Lazio červen 2016 Suché Lazce : Litultovice 3:0

V mistrovském zápase mužů Suché Lazce : Litultovice, který se hrál v neděli 18.6.2016 v 15:00 hod., vyhrály Suché Lazce 3:0 (2:0). Góly dával 23. F. Balda, 39. R. Kulaga, 90. R. Kulaga. Rozpis zápasů zde.

Lazce v zápase s Litultovice potvrdily, že právem postupují do vyšší soutěže. Soupeře celkem hladce porazily tříbrankovým rozdílem. V Suchých Lazcích se hrál z obou stran pohodový zápas. V první části byla o něco dominantnější na hřišti domácí družina ze Suchých Lazců. Své šance za bezbrankového stavu zahodil dvakrát Vladimír Kožušník. Jednou se neprosadil proti hostujícímu gólmanovi Kamilu Janetzkému. Po druhé se jeho střela otřela o tyčku hostující kasy. Do vedení šla domácí letka ve 23. minutě po pěkné kombinační akci, na jejímž konci stál Filip Balda - 1:0. Druhou branku domácích vsítil ve 39. minutě po centru Lukáše Lence z pravé strany, který našel na vzdáleněkší tyččce Roberta Kulagu a ten byl neomylný - 2:0. Ve druhém polovině utkání chtěly Litultovice ještě něco s výsledkem udělat. Jejich snaha se však rozbíjela o pevnou domácí defenzívu. K největší šanci se dostali hosté asi deset minut před koncem, když střelu z přímého kopu vyrazil na roh domácí gólman Figura. Lazce hned vzápětí reagovaly bombou Stanislava Stuchlíka asi z třiceti metrů, kterou Janetzký jen s námahou vyrazil na roh. Domácí pak své vedení pojistili v samém závěru Robertem Kulagou, který zametl svou střelu ke vzdálenější tyči - 3:0.

Sestava TJ Suché Lazce: J. Pražák (46. R. Figura), F. Balda, R. Kulaga, D. Laub, D. Kostka, V. Kožušník, J. Laub (82. R. Novák), L. Lenc, M. Havelka, S. Stuchlík, T. Herudek.